Mikser - NEO TOOLS
649,20 RSD(541,00 RSD bez PDV)
Laserski daljinomer - NEO TOOLS 75-201
11.276,40 RSD (9.397,00 RSD bez PDV)
Teflon traka – NEO TOOLS 02-030
258,00 RSD (215,00 RSD bez PDV)
Teflon zaptivna traka za cevi, debljina 0,075 mm, širina 12 mm. Dizajniran za zatezanje hidrauličnih priključaka. Napravljena je od vodootpornog teflona. Svaka rola ima 10 m trake.
| Proizvođač | NEO TOOLS |
|---|---|
| Dužina | 10 m |
| Širina trake | 12 mm |
| Debljina | 0,075 mm |
| Težina | 0.04 kg |
Na zalihama
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Teflon traka – NEO TOOLS 02-030 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 02-030 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
BIHUI AGMPD mini suvi polirni diskovi
ŠIFRA:
AGMPDX
607,20 RSD(506,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Regulator pritiska Black Line 1/2˝ – OMEGA AIR 2506479
ŠIFRA:
2506479
Polir vunica – KSEIBI
ŠIFRA:
68902X
300,00 RSD(250,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Univerzalni zglob (okretna spojka) 3/8″ – NEO TOOLS 08-154
ŠIFRA:
08-154
634,80 RSD (529,00 RSD bez PDV)
Traka sa mehanizmom – TOPEX
ŠIFRA:
97X18X
756,00 RSD(630,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Konac građevinski – TOP TOOLS
ŠIFRA:
30C614-615
212,40 RSD(177,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
