Električna čekić-bušilica SDS+, 800W - RYOBI RSDS800-KC
21.120,00 RSD (17.600,00 RSD bez PDV)
Samonivelirajući BIHUI Laser LLG12
33.463,20 RSD (27.886,00 RSD bez PDV)
Sklopivi radni sto – BIHUI – LFFT
32.577,60 RSD (27.148,00 RSD bez PDV)
Sklopivi radni sto za pločice velikog formata. Napravljen od aluminijuma. Lako se sklapa za transport i skladištenje. Isporučuje se u torbi za skladištenje.
Maksimalna veličina: 221 x 113 x 73 cm (D x Š x V)
Sklopljena dimenzija: 19,5 x 32,5 x 89 cm (D x Š x V)
- Postavljanje i sklapanje za par sekundi
- Lako skladištenje i transport
- Noge od aluminijumske legure, mekani zaštitni uglovi, bez ogrebotina na površini tla.
- Više tačaka za podršku, veoma stabilan bez klimanja na neravnom terenu
- Postavite ga kao veliki prenosivi radni sto na bilo kom gradilištu
| Proizvođač | BIHUI |
|---|---|
| Maksimalna nosivost | 300 kg |
| Težina | 14,5 kg |
| Težina | 11 kg |
Na zalihama
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Sklopivi radni sto – BIHUI – LFFT |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LFFT |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Set karbonskih četkica za MMB1800 – BIHUI MB1800-10
ŠIFRA:
MMB1800-10
654,00 RSD (545,00 RSD bez PDV)
Mašina za šišanje životinja 350W – BORMANN BHC3000
ŠIFRA:
BHC3000
Pleteni polipropilenski kanap Ø10 – 200m – NEO TOOLS (49-945)
ŠIFRA:
49-945
12.120,00 RSD (10.100,00 RSD bez PDV)
Pleteni polipropilenski kanap Ø8 – 300m – NEO TOOLS (49-944)
ŠIFRA:
49-944
11.880,00 RSD (9.900,00 RSD bez PDV)
Pleteni polipropilenski kanap Ø4 – 400m – NEO TOOLS (49-942)
ŠIFRA:
49-942
4.680,00 RSD (3.900,00 RSD bez PDV)
Set alata u koferu (aku. bušilica plus ručni alat i pribor) – RYOBI RDD18-2C20TAH
ŠIFRA:
RDD18-2C20TAH
Dizel generator (3-faze) – BORMANN PRO BGB9600
ŠIFRA:
BGB9600
238.800,00 RSD (199.000,00 RSD bez PDV)
