Mrežasti štitnik za lice za trimer – Hobby 5120922
786,00 RSD (655,00 RSD bez PDV)
Rutilne elektrode 3,25 mm, 1 kg, niskonaponske GRAPHITE 56H835
420,00 RSD (350,00 RSD bez PDV)
Rutilne elektrode 2,5 mm, 5 kg, niskonaponske GRAPHITE 56H825
408,00 RSD (340,00 RSD bez PDV)
Niskonaponske rutilne elektrode brenda GRAPHITE (Šifra: 56H825) omogućavaju efikasno zavarivanje čeličnih konstrukcija u bilo kom položaju. Visok kvalitet premaza smanjuje otpadne čestice („iverje“) pri zavarivanju na minimum. Napomena: Cena je po kilogramu.
| Proizvođač | GRAPHITE |
|---|---|
| Težina | 5 kg |
| Prečnik | 2,5 mm |
| Dužina | 350 mm |
| Težina | 5.125 kg |
Nema na zalihama
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Rutilne elektrode 2,5 mm, 5 kg, niskonaponske GRAPHITE 56H825 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 56H825 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
BORMANN BIW2010 inverter aparat za varenje 200A
ŠIFRA:
BIW2010
Vizir za zavarivanje, auto zatamnjivanje, ekran 90×35 mm – BORMANN BIW1500
ŠIFRA:
BIW1500
Rutilne elektrode 2,0 mm, 1 kg, niskonaponske GRAPHITE 56H839
ŠIFRA:
56H839
528,00 RSD (440,00 RSD bez PDV)
Rutilne elektrode 3,25 mm, 1 kg, niskonaponske GRAPHITE 56H835
ŠIFRA:
56H835
420,00 RSD (350,00 RSD bez PDV)
MIG šoba – GAS Mlaznica (BIW1320) 2kom (Pogodno za BIW1135)
ŠIFRA:
BIW1320
300,00 RSD (250,00 RSD bez PDV)
MIG šoba – gas mlaznica (BIW1316) 15AK – 2KOM (Pogodno za BIW1310)
ŠIFRA:
BIW1316
354,00 RSD (295,00 RSD bez PDV)
MIG Dizna – kontakt vrh (BIW1313) 0,8mm – 5kom (Pogodan za BIW1310)
ŠIFRA:
BIW1313
60,00 RSD (50,00 RSD bez PDV)
Aparat za zavarivanje (inverter) – BORMANN PRO BIW2220
ŠIFRA:
BIW2220
20.280,00 RSD (16.900,00 RSD bez PDV)
Držač elektrode – KSEIBI
ŠIFRA:
3312XX
780,00 RSD(650,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
