Sklopiva radionička ležaljka - NEO TOOLS 11-600
5.532,00 RSD (4.610,00 RSD bez PDV)
Rotaciona laserska libela - TOPEX 29C908
13.704,00 RSD (11.420,00 RSD bez PDV)
Radionička ležaljka (2 u 1) – NEO TOOLS 11-601
5.760,00 RSD (4.800,00 RSD bez PDV)
Preklopna radionička ležaljka za automobile 2 u 1, NEO TOOLS 11-601, namenjena je profesionalnim radionicama i servisima automobila, kao i naprednim amaterima. Dnevni krevet sa funkcijom radničke stolice omogućava vam rad u dva položaja: sedeći i ležeći. Okvir je napravljen od metala, a sedište od izdržljive plastike. Opremljen je sa 6 rotirajućih točkova, što olakšava manevrisanje. Možete ga jednim potezom pretvoriti u praktično i udobno radničko sedište. Maksimalno opterećenje u ležećem položaju je 150 kg, dok je u obliku radnog stola 120 kg. Brend NEO ispunjava očekivanja profesionalaca.
| Proizvođač | NEO TOOLS |
|---|---|
| Materijal | Plastika, Čelik |
| Nosivost | 120 – 150 kg |
| Dimenzija | 40x14x102 / 54,5×40,5×48 cm |
| Tip | 2 u 1 |
| Namena | Za profesionalce |
| Težina | 7.32 kg |
Nema na zalihama
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Radionička ležaljka (2 u 1) – NEO TOOLS 11-601 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 11-601 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Radionička ležaljka (2 u 1) – NEO TOOLS 11-601-1
ŠIFRA:
11-601-1
7.080,00 RSD (5.900,00 RSD bez PDV)
Izolir traka PVC plava – 0.15mmx19mmx20m – Bormann Pro
ŠIFRA:
BCR5183-10
133,20 RSD (111,00 RSD bez PDV)
Izolir traka PVC crvena – Bormann Pro – 0.15mmx19mmx20m
ŠIFRA:
BCR5182-10
133,20 RSD (111,00 RSD bez PDV)
Izolir traka PVC bela – Bormann Pro – 0.15mmx19mmx20m
ŠIFRA:
BCR5181-10
133,20 RSD (111,00 RSD bez PDV)
Pumpa za isisavanje ulja 1000 cm3 – NEO TOOLS 11-511
ŠIFRA:
11-511
1.980,00 RSD (1.650,00 RSD bez PDV)
Termo-fleksibilne cevčice (rukavi), set – NEO TOOLS 11-978
ŠIFRA:
11-978
566,40 RSD (472,00 RSD bez PDV)
Traka sa mehanizmom – TOPEX
ŠIFRA:
97X18X
756,00 RSD(630,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
