Pop nitne - TOPEX
118,80 RSD(99,00 RSD bez PDV)
Pištolj za pop nitne - TOPEX 43E707
834,00 RSD (695,00 RSD bez PDV)
Pištolj za pop nitne – TOP TOOLS 43E703
717,60 RSD (598,00 RSD bez PDV)
Pištolj za aluminijumske pop nitne prečnika 2,4, 3,2, 4,0, 4,8 mm. Udobne ručke sa blokirajućim prstenom za lako skladištenje.
| Proizvođač | TOP TOOLS |
|---|---|
| Dužina | 249 mm |
| Prečnik | 2,4; 3,2; 4,0; 4,8 mm |
| Težina | 0.487 kg |
Na zalihama
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Pištolj za pop nitne – TOP TOOLS 43E703 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 43E703 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Klešta kombinovana Premium – TOPEX
ŠIFRA:
32DXXX
648,00 RSD(540,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Klešta kombinovana VDE 180-200mm – Bormann Pro
ŠIFRA:
BHT739Y
1.698,00 RSD(1.415,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Pištolj za aluminijumske pop nitne 2,4; 3,2; 4,0; 4,8 mm – TOPEX 43E701
ŠIFRA:
43E701
1.440,00 RSD (1.200,00 RSD bez PDV)
Klešta vodoinstalaterska Premium – TOPEX
ŠIFRA:
34D70X
1.579,20 RSD(1.316,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Klešta za lomljenje pločica Premium – TOPEX 16B441
ŠIFRA:
16B441
1.316,40 RSD (1.097,00 RSD bez PDV)
