NAKAYAMA EC1200 aku mini testera 21V (20 cm, 2x2Ah baterije)
14.880,00 RSD (12.400,00 RSD bez PDV)
NAKAYAMA PRO EC1440 aku makaze za orezivanje 21V (2x2Ah)
21.480,00 RSD (17.900,00 RSD bez PDV)
NAKAYAMA PRO EC1520 aku testera za orezivanje 21V (20 cm, 2x5Ah bat.)
21.480,00 RSD (17.900,00 RSD bez PDV)
Akumulatorska testera za orezivanje NAKAYAMA PRO EC1520 opremljena je brushless (bez četkica) motorom i namenjena je za rad sa baterijom od 21V. Dužina vodilice iznosi 20 cm.
| Proizvođač | NAKAYAMA |
|---|---|
| Motor | Bez četkica |
| Voltaža | 21 V |
| Težina | 4.8 kg |
Nema na zalihama
Opis
Karakteristike
- Brushless (bez četkica) motor
- Lanac sa 47 karika
- Sistem za podmazivanje lanca sa pumpom
- Automatsko podmazivanje lanca
Tehnički podaci
- Napon: 21 V
- Dužina vodilice: 20 cm
- Lanac: 1/4″ x 1.1 mm, 47 karika
- Brzina lanca: 14 m/s
- Neto težina: 1.4 kg
Sadržaj pakovanja
- 2 baterije (5 Ah)
- Punjač
- Alat
- Zaštitne naočare
Dimenzije i težina pakovanja
- Dimenzije: 50 x 14.5 x 28 cm
- Težina: 4.8 kg
Osnovne informacije
- Model: EC1520
- EAN: 5205909082927
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | NAKAYAMA PRO EC1520 aku testera za orezivanje 21V (20 cm, 2x5Ah bat.) |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | EC1520 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
NAKAYAMA EC1200 aku mini testera 21V (20 cm, 2x2Ah baterije)
ŠIFRA:
EC1200
14.880,00 RSD (12.400,00 RSD bez PDV)
NAKAYAMA EC1050 aku mini testera 21V (15 cm, 2x2Ah baterije)
ŠIFRA:
EC1050
6.360,00 RSD (5.300,00 RSD bez PDV)
NAKAYAMA EC1040 aku mini testera 21V (10 cm, 2Ah baterija)
ŠIFRA:
EC1040
4.080,00 RSD (3.400,00 RSD bez PDV)
Akumulatorska mini lančana testera 18V – GRAPHITE 58GE116
ŠIFRA:
58GE116
Aku. sabljasta testera, bez četkica, 18V ONE+™ HP – RYOBI RRS18X-0
ŠIFRA:
RRS18X-0
24.720,00 RSD (20.600,00 RSD bez PDV)
Aku. testera za živu ogradu, 18V ONE+™ – RYOBI RY18HT55A-0
ŠIFRA:
RY18HT55A-0
Aku. sabljasta testera, 18V ONE+™ – RYOBI RRS1801M
ŠIFRA:
RRS1801M-1
9.120,00 RSD (7.600,00 RSD bez PDV)
Aku. ubodna testera, bez četkica, 18V ONE+™ HP – RYOBI RJS18X-0
ŠIFRA:
RJS18X-0
23.400,00 RSD (19.500,00 RSD bez PDV)
