Vakumski aku. držač za grube površine - BIHUI SCVB8
9.102,00 RSD (7.585,00 RSD bez PDV)
Valjak za uklanjanje nivelatora - BIHUI BLSRR
4.002,00 RSD (3.335,00 RSD bez PDV)
Klešta za porcelanske pločice – BIHUI TNC10
2.394,00 RSD (1.995,00 RSD bez PDV)
Klešta za porcelanske pločice BIHUI TNC10 imaju karbidni vrh i obezbeđuju trostruku snagu za isti napor. Poseduju udobnu, neklizajuću ergonomsku ručku. Dužina – 250 mm. Maksimalna debljina pločica – 12 mm.
| Proizvođač | BIHUI |
|---|---|
| Dužina | 250 mm |
| Materijal radnog dela | Karbid |
| Maksimalna debljina sečenja | 8 mm |
| Namena | Za profesionalce, Za keramiku |
| Težina | 0.39 kg |
Na zalihama
Opis
Klešta za porcelanske pločice BIHUI TNC10 imaju karbidni vrh i obezbeđuju trostruku snagu za isti napor. Poseduju udobnu, neklizajuću ergonomsku ručku. Dužina – 250 mm. Maksimalna debljina pločica – 8 mm. Klešta za lomljenje pločica su idealna za nepravilne rezove u keramičkim i porcelanskim pločicama..
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Klešta za porcelanske pločice – BIHUI TNC10 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | TNC10 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Klešta kombinovana Premium – TOPEX
ŠIFRA:
32DXXX
648,00 RSD(540,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Klešta kombinovana VDE 180-200mm – Bormann Pro
ŠIFRA:
BHT739Y
1.698,00 RSD(1.415,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Klešta za sečenje kablova – NEO TOOLS 01-517
ŠIFRA:
01-517
Klešta sečice ravna – NEO TOOLS
ŠIFRA:
01-021-022
1.664,40 RSD(1.387,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Klešta za lomljenje pločica Premium – TOPEX 16B441
ŠIFRA:
16B441
1.316,40 RSD (1.097,00 RSD bez PDV)
