Klešta smrt - TOP TOOLS
622,80 RSD(519,00 RSD bez PDV)
Klešta stolarska Premium - TOPEX
886,80 RSD(739,00 RSD bez PDV)
Klešta smrt W-tip Crv Premium – TOP TOOLS 32D458
1.140,00 RSD (950,00 RSD bez PDV)
Ključ za stezanje W-tip, dužine 225 mm, radni opseg 0–60 mm. Koriste se u zavarivačkim radovima. Ergonomska drška dobro leži u ruci radi veće udobnosti pri radu.
| Proizvođač | TOP TOOLS |
|---|---|
| Tip | Za stezanje W-tip |
| Dužina | 225 mm |
| Raspon/promeri prečnika | 60 mm |
| Ručka/drška | Metalna |
| Težina | 0.634 kg |
Na zalihama
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Klešta smrt W-tip Crv Premium – TOP TOOLS 32D458 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 32D458 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Klešta vodoinstalaterska 90° – Bormann Pro – 1″, 1,5″ i 2″
ŠIFRA:
BHT736X
1.716,00 RSD(1.430,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Klešta kombinovana VDE 180-200mm – Bormann Pro
ŠIFRA:
BHT739Y
1.698,00 RSD(1.415,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
