Sto multifunkcionalni - BIHUI TWT900
37.592,40 RSD (31.327,00 RSD bez PDV)
Libela - SOLA R 100
1.540,80 RSD (1.284,00 RSD bez PDV)
Dijamantska rezna ploča za keramiku B-SPEEDY, BIHUI DCDM115
2.355,60 RSD (1.963,00 RSD bez PDV)
Profesionalni dijamantski disk za keramiku B-SPEEDY od BIHUI-a je tanak, debljine 1,4 mm. Ima neprekidni prsten pune visine od 10 mm. Prihvat (centralni otvor) mu je ojačan dvostrukom prirubnicom od 55 mm. Obezbeđuje sečenje velikom brzinom sa minimalnim strugotinama i samohlađenjem. Telo je napravljeno od specijalnog čelika za dodatnu krutost. Savršen je za upotrebu sa ugaonom brusilicom i koristi se za sečenje tvrdih pločica, porcelanskih pločica, keramičkih pločica itd.
| Proizvođač | BIHUI |
|---|---|
| Prečnik diska | 115 mm |
| Debljina | 1,4 mm |
| Otvor | 22,2 mm |
| Materijal sečiva | Dijamant |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Za profesionalce, Za keramiku |
| Težina | 0.46 kg |
Nema na zalihama
Šifra proizvoda:
DCDM115
Kategorije: Brusne i rezne ploče, Pribor za alat
Oznaka: Dijamantski disk - profesionalni
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Dijamantska rezna ploča za keramiku B-SPEEDY, BIHUI DCDM115 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | DCDM115 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Dijamantska rezna ploča 115 / 125 mm – BIHUI DCAM
ŠIFRA:
DCDF1xx
5.258,40 RSD(4.382,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Dijamantska rezna ploča 125 mm sa ojačanim jezgrom – BIHUI DCBN5
ŠIFRA:
DCBN5
2.242,80 RSD (1.869,00 RSD bez PDV)
Rezna ploča (metal) – BLADE
ŠIFRA:
BRPXXX
438,00 RSD(365,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Dijamantska rezna ploča za keramiku – BIHUI DCDS115
ŠIFRA:
DCDS115
3.259,20 RSD (2.716,00 RSD bez PDV)
Dijamantska rezna ploča za keramiku – BIHUI DCBT115
ŠIFRA:
DCBT115
2.278,80 RSD (1.899,00 RSD bez PDV)
Brusna ploča (Premium) – BLADE BRP
ŠIFRA:
BRP-1
148,80 RSD(124,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
List testere za cirkular Fi 165 – GRAPHITE
ŠIFRA:
57H6XX
818,40 RSD(682,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Dijamantski disk „Segment“ – VERTO
ŠIFRA:
61H3SX
445,20 RSD(371,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
