Burgije za drvo - TOP TOOLS
146,40 RSD(122,00 RSD bez PDV)
Brusne i rezne ploče - VERTO
100,80 RSD(84,00 RSD bez PDV)
Burgije za drvo produžene – TOP TOOLS 60H816
1.092,00 RSD (910,00 RSD bez PDV)
Spiralna svrdla 6-14 x 300 mm, set od 6 kom, 6, 8, 10, 12, 13, 14 mm
| Proizvođač | TOP TOOLS |
|---|---|
| Tip stezne glave | Cilindrična |
| Dužina | 300 mm |
| Prečnik | 6,0-14,0 mm |
| Težina | 0.775 kg |
Nema na zalihama
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Burgije za drvo produžene – TOP TOOLS 60H816 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 60H816 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Dvostrana burgija za metal – BLADE BDB
ŠIFRA:
BDBXX
54,00 RSD(45,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Burgija za staklo – BLADE
ŠIFRA:
BBSTXX
114,00 RSD(95,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Burgije SDS Max – BORMANN PRO
ŠIFRA:
BHT41XX
900,00 RSD(750,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Burgija za ciglu (vidija) – BLADE BBV
ŠIFRA:
BBV
69,60 RSD(58,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Burgija za drvo (leptir) – GRAPHITE
ŠIFRA:
57H21X-24X
268,80 RSD(224,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Burgija stepenasta za metal – GRAPHITE
ŠIFRA:
57H7XX
2.242,80 RSD(1.869,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Burgije za drvo – TOP TOOLS
ŠIFRA:
60H80X-81X
146,40 RSD(122,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Burgija za beton (SDS+) – BLADE BBSDS+
ŠIFRA:
BBSDSPLUS
138,00 RSD(115,00 RSD bez PDV)
Odaberite opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
